Doprodej
Sportovní bandáž Lumbamed plus E<sup>+</sup>motion
Prohlédnout video
Detail obrázku

Sportovní bandáž Lumbamed plus E+motion

Stabilizační bederní pás s integrovanou pelotou

2500 Kč2500 Kč
cena s DPH za 1 ks
  • silikonová pelota s 3D profilem
  • stabilizační a masážní účinek
  • sportovní design inspirovaný značkou CEP
Prosím vyberte
Dostupnost na E-SHOPU: skladem
ks
Nemáte vybrány všechny varianty.
Výrobce: medi

Benefity

  • Merino+ Přírodní merino vlna v kombinaci s funkčními high-tech vlákny – pro příjemný hřejivý efekt a pro vysokou prodyšnost.
  • Easy+ Ergonomické úchyty na ruce pro snadné navlékání.
  • Massage+ Kompresní pletenina a aktivně prodyšná silikonová pelota ze speciálního materiálu silicone quartzTM pro úlevu od bolesti.
  • Design+ Sportovní design – inspirovaný značkou CEP.

V obzvláště citlivých místech flexe (např. nárt) je při výrobě bandáže použita speciální pletací technika, díky níž je pletenina měkčí a elastičtější.

Funkce Clima Fresh je integrována do všech pletených bandáží, má antibakteriální účinek a zajišťuje hygienu do hloubky vláken.

Dynamická výměna mikroklimatu vzhledem k pokožce díky unikátní a prodyšné struktuře pleteniny a použitých vláken. Vlhkost je z pokožky absorbována a přes pleteninu aktivně odváděna směrem ven.

Materiálové složení

polyamid, polyester, elastan, merino vlna

Pelota: polyuretan, polyetylen

Praní

banner

Vedlejší účinky na celé tělo nejsou v současné době známy. Ovšem při příliš pevně upnutých pomůckách, např. bandážích, může individuálně docházet k lokálním otlakům nebo zúžení cév nebo nervů. Z tohoto důvodu byste se v následujících případech měli před použitím pomůcky poradit se svým ošetřujícím lékařem:

  • onemocnění nebo poranění kůže v oblasti použití, zejména při zánětlivých příznacích (nadměrné zahřátí, otok nebo zarudnutí),

Kombinace s jiným produkty je předem nezbytné projednat s ošetřujícím lékařem.

  • stabilizační účinek a odlehčení bederní páteře
  • v kombinaci s integrovanou pelotou podporuje kompresní pletenina prokrvení, vyvíjený masážní účinek přispívá k úlevě od bolesti bez snížení svalové síly
E+motion bandáže

Emotion® 2.0

kolekce aktivních soft bandáží z medi

S optimalizovanými prvky – pro všechny, kdo očekávají od zdravotnického prostředku více

Emotion® je kolekce aktivních soft bandáží z medi, ve kterých se spojuje funkčnost s moderním sportovním designem. Tato stále ještě mladá kolekce vbíhá nyní s řadou optimalizovaných inovativních prvků do druhého kola: S extra vysokou mírou stability a zároveň flexibility zajišťují její produkty perfektní podporu při extrémní zátěži. Toto ocení obzvláště ti, kteří jsou velmi aktivní – vrcholoví a výkonnostní sportovci i lidé provozující sport na rekreační úrovni. Nejen při sportovních aktivitách, kdy jsou jejich klouby a svaly vystavovány často enormní námaze, ale také při práci a v běžném každodenním životě.

Bandáže Emotion® jsou zdravotnickými prostředky a zároveň lifestylovými produkty; medicínská účinnost se v nich kombinuje s řadou exkluzivních funkčních a kvalitativních prvků a s atraktivním sportovním vzhledem.

Genumedi E+motion Manumed active E+motion Epicomed E+motion
Lumbamed plus E+motion Levamed E+motion
E+motion bandáže

Performance made in Germany

Špičková podpora umožňující maximální volnost pohybu

Aby byl člověk po zraněních opět rychle fit, je naprosto zásadní zapojit během rekonvalescence postupnou fyzickou aktivitu. Během ní nabízejí bandáže Emotion v atraktivním a cenami ověnčeném sportovním designu stabilitu a ochranu. Jsou vyrobeny z vysoce elastických aktivních vláken a obsahují i funkční vlákna merino vlny: pro větší podporu a volnost pohybu. Použité high-tech materiály vytvářejí také příjemný chladící efekt na pokožce: Kapiláry odvádějí pot z pokožky na povrch bandáže, odkud se vlhkost vypaří.

E+motion bandáže

Hlavní znaky

Extra vysoká stabilita

pro obzvláště pevnou podporu při vysoké zátěži

Velmi vysoká elasticita

pro bezpečné padnutí i při extrémních pohybech

Funkční vlákna merino vlny

pro zlepšenou termoregulaci během léta i zimy

Inovativní aktivní vlákna

pro perfektní prodyšnost a odvod vlhkosti

Extra velké komfortní zóny

pro větší volnost pohybu a vysoký komfort při nošení

Co s sebou přináší zranění?

Co s sebou přináší zranění?

Zranění mohou vést ke kloubním nestabilitám a také k otokům, kloubním výpotkům nebo dokonce ke stavům místního podráždění. Následkem toho dochází k narušení rovnováhy celého těla. Bandáže z medi podporují svou kompresní pleteninou hojící proces a zajišťují, aby byli uživatelé brzy zpět na nohou a mohli se opět pohybovat. Proprioceptivní účinek bandáží přispívá ke stabilizaci kloubů, odlehčuje napětí na ně a zmírňuje také bolest.

Masážní účinek

Masážní účinek

Integrované peloty z materiálu silicone quartz vyvíjejí zklidňující masážní účinek, kdykoliv se dáte do pohybu. Stimulují také cirkulaci do tkání. Toto umožňuje tělu účinněji redukovat otoky a podporuje proces hojení.